درباره ما

شرکت پاک لایه ‌سان با هدف تولید انواع پاکت‌ها اسپتیک و لفاف چند لایه بسته بندی، در سال 1397 تأسیس شد و در سال 1400 مورد بهره ‌برداری قرار گرفت. اولین محصول تولیدی این شرکت پاکت 200 سی‌سی اسلیم بود که به دلیل داشتن استاندارد‌های کافی پس از تولید مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار گرفت. این شرکت با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و به کارگیری تجهیزات نوین و پیشرفته تولیدی و آزمایشگاهی، ضمن همکاری با کادر مجرب، متخصص، متعهد و مسئول، توانسته است نقش بسزایی در تولید محصولات اسپتیک و لفاف چند لایه بسته بندی داشته باشد. در ادامه مسیر، این شرکت اقدام به تولید طیف متنوعی از پاکت‌های اسپتیک برای بسته ‌بندی انواع آبمیوه، نوشیدنی و محصولات لبنی نمود. در این مجموعه انواع پاکت‌‌های اسپیتک جهت بسته‌ بندی محصولات با ماندگاری بالا در سایزهای مختلف تولید می‌شود که دارای ظرفیت تولید یک میلیارد پاکت در سال است. همچنین رضایت مشتریان یکی از مهم‌ترین اهداف این مجموعه به شمار می‌رود. بعلاوه کلیه محصولات دارای پروانه ساخت از معاونت غذا و دارو و پروانه ملی استاندارد ایران هستند.

اهداف و چشم‌ انداز

شرکت پاک لایه ‌سان در تلاش است ضمن جلب اعتماد و رضايت مشتريان از طريق شناسايي، درک و برآورده سازي صحيح نيازها و انتظارات آن‌ها، ارائه محصولات با كيفيت، ارسال در زمان مقرر و قيمت رقابتی را نیز در چارچوب الزامات کار خود قرار دهد. همچنین این شرکت جهت ارج نهادن به مقام انسانی کارکنان بعنوان با ارزش‌ترين سرمايه‌های خود، از طريق رعايت اصل احترام متقابل و فراهم آوردن روابط صميمی، ايجاد فضای کاری مناسب برای آنها را در اولویت‌های مدیریتی خود دهد. بعلاوه جهت ارتقاء آگاهی، دانش و توانايی کارکنان، اجرای آموزش‌های تخصصی را نیز در دستور کار خود قرار خواهد داد. تعهد به بهبود مستمر سيستم مديريت كيفيت از طريق تدوين، اجرا و پايش، از اصول اولیه کار این شرکت است.

 

تجهیزات و فناوری

این مجموعه دارای خطوط پیشرفته چاپ هلیوگراور، لمینت هفت لایه، برش و بسته بندی تمام اتوماتیک است. همچنین جهت افزایش کنترل‌های کیفی، خطوط تولید به تجهیزات و دوربین‌های کنترلی و ضخامت سنج پیشرفته لایه‌ها مجهز شده‌اند. بعلاوه این شرکت دارای آزمایشگاه کنترل کیفیت با تجهیزات تست و آزمون است. این تجهیزات قابلیت انجام کلیه تست‌های مورد نیاز براساس استاندارد ملی 6021 بر روی مواد اولیه و محصول، از جمله تست و آزمون تشخیص رنگ، ضخامت سنجی،تست دوخت، تست جذب رطوبت، تست خمش، تست خط تا و تست اصطکاک را دارا هستند.

 

اهداف پیشرو

شرکت پاک لایه‌سان در تلاش است ضمن بهره‌ گیری از تجهیزات به روز دنیا و مواد اولیه با کیفیت، جهت رضایت خاطر بیشتر مشتریان محصولات جدید و متنوعی را تولید و آماده عرضه کند. در این راستا این شرکت در صدد است تا خط‌های تولید و چاپ انواع پاکت‌های بسته‌ بندی cpp، سلفون pop و … را نیز در آینده نزدیک راه‌ اندازی کند.